» PROFIL FIRMY

PROFIL FIRMY

    Firma TS-TUNING działa na rynku od ponad 25 lat. Głównym profilem naszej działalności  jest flok (flock) i technologia flokowania różnych materiałów i elementów. Na potrzeby floku utworzyliśmy markę Flok Desig.
    Aplikacje floku wykonujemy na praktycznie wszystkich powierzchniach i materiałach. Opracowaliśmy rozbudowaną technologię flokowania różnych materiałów m.in. tworzyw sztucznych, metalu w tym aluminium, drewna, szkła, tekstyliów, skaji, gumy, papieru, laminatów oraz wielu innych.

    Liczne testy pozwoliły nam stworzyć bogata bazę wiedzy dotyczącej trwałej aplikacji floku i zwiększeniu jego przyczepności nawet na najbardziej problematycznych powierzchniach.

Podejmujemy współprace z wieloma branżami w tym motoryzacyjną, meblarską, tekstylną.Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i nowych zastosowań floku.Podejmujemy się drobnych, pionierskich zleceń, a także dużych powierzanych nam przez firmy wytwórczo – produkcyjne.

 

Historia naszej firmy.

    Firma powstała w roku 1987 pod nazwą BESSA. Zrodziła się z pomysłu niszy rynkowej w dziedzinie napraw i regeneracji samochodowych tworzyw sztucznych t.j. zderzaki, plastikowe nadkola, elementy tapicerki. Lata doświadczenia w technologii tworzyw sztucznych oraz wiedza z dziedziny laminatu pozwoliła nam rozwinąć nasz profil działalności o kolejna dziedzinę tuningu optycznego aut m.in. przeróbki zderzaków, progów, spoilerów, wlotów powietrza. Realizowaliśmy projekty autorskie, a także wykonywaliśmy formy dla firm produkcyjnych. Wtedy stworzyliśmy markę pod nazwą TS-TUNING.

    Kolejne lata i rozwój bezpieczeństwa w autach zmotywował nas do opracowania pionierskiej technologii regeneracji konsol samochodowych oraz poduszek AIR-BAG uszkodzonych wskutek wystrzału.

   Nowa era samochodów i futurystyka kształtów zmusiła nas do poszukiwania technologii, która pozwoli na wizualna regenerację powierzchni o bardzo skomplikowanych kształtach gdzie skaj i skóra okazywały się niewystarczające. Tak pojawiła się idea naszego obecnego, wiodącego profilu działalności firmy czyli FLOK oraz naszej marki Flok Design, która obecnie zajmuje się zleceniami nie tylko z dziedziny branży samochodowej ale wszystkich, w których flok można zastosować.

Baza współpracujących z nami branż dynamicznie się rozwija..

 

Zapraszamy do współpracy. Wykonujemy zlecenia demo i realizujemy najśmielsze projekty i idee.


Przejdź do strony głównej

Aktualności

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl